اخبار

«زن سرخ پوش میدان فردوسی» این بار در فرهنگسرای نیاوران

«زن سرخ پوش میدان فردوسی» این بار در فرهنگسرای نیاوران
نمایش «میدان یاقوت»، روایتی از زن سرخ‌پوش میدان فردوسی در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران، روی صحنه می‌رود.

 به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، نمایش «میدان یاقوت» به کارگردانی و نویسندگی «بهاره رهنما» و تهیه‌کنندگی «فرهاد قائمیان» از ۲۰ خردادماه ۱۴۰۳، در فضای باغ فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود. «ایوب آقاخانی» به عنوان مشاور هنری و «بهاره رهنما» و «محمدرضا آزاد فرد» نیز به عنوان بازیگر در این اثر نمایشی حضور دارند.

در این اثر که توسط مؤسسه فرهنگی‌هنری «باران‌سا» و با همکاری فرهنگسرای نیاوران تهیه شده است، بازیگرانی مانند الناز تهامی، سعید اردشیری، سهیلا مفیدی و جمعی از هنرجویان مؤسسه «باران‌سا» به ایفای نقش می‌پردازند. موسیقی این اثر نیز به صورت زنده و به خوانندگی علیرضا شفا و آراز احمدی است که توسط نوازندگان حرفه‌ای اجرا می‌شود.

نمایش «میدان یاقوت»، واگویه‌های عاشقانه «یاقوت» است با مردی که هرگز دیده‌نشد. زنی که سالیان سال در میدان فردوسی چشم به راه مردی ماند و حالا پس از گذشت سال‌ها قرار است همراه یاقوت، زن سرخ پوش میدان فردوسی، حکایت نیامدن آن مرد را با اجرای زنده ترانه‌های نوستالژیک و عاشقانه دهه پنجاه ایران بشنویم.

نمایش «میدان یاقوت» از یکشنبه ۲۰ خرداد از ساعت ۱۹ در فضای باغ فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود و بلیت آن در سایت تیوال قابل تهیه است.

 

 

 

 

 


۲۰ خرداد ۱۴۰۳ ۰۹:۰۴
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |