اخبار

به تهیه کنندگی فرهاد قائمیان؛ زری اماد نمایش «2424» را در فرهنگسرای نیاوران به صحنه می برد

به تهیه کنندگی فرهاد قائمیان؛ زری اماد نمایش «2424» را در فرهنگسرای نیاوران به صحنه می برد
نمایش «2424» به نویسندگی و کارگردانی زری اماد و تهیه کنندگی فرهاد قائمیان از روز بیستم خرداد در سالن «خلیج فارس» فرهنگسرای نیاوران تهران اجرای خود را آغاز می کند.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، «2424» عنوان یکی از تازه ترین آثار نمایشی است که از روز بیستم خرداد ماه به نویسندگی و کارگردانی زری اماد و تهیه کنندگی فرهاد قائمیان در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران اجرای خود را آغاز خواهد کرد.

سیروس اسنقی، محمدرضا فصیحی نیا، محمدعلایی، بهزاد محسنی، سیدرضا علوی، رضا داودوندی، خسرو کشاورز،احمد نخودیان، محمدرضا احمدی و ارسلان قاسمی هنرمندانی هستند که در این نمایش به عنوان بازیگر حضور دارند.

زری اماد درتوضیحات تکمیلی این اثر نمایشی نوشته است:

«اتفاقات این نمایش در جزیره ای شکل می گیرد که می تواند تنها امید برای بقای انسان در ناکجاآبادی باشد که شاید روی نقشه هم جایی نداشته باشد. در این میان «ایلگار» رهبر بازماندگان می‌شود اما  چالشی بین «ایلیا» و او شکل می‌گیرد.  درپایان نیز تنها بازمانده زمین ایلیا خواهد بود که شاهد بلعیده شدن جزیره می شود و قصه آدم ها دوباره به گونه‌ای دیگر نوشته می شود

زری اماد ازجمله هنرمندان باسابقه عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون است که طی سال های اخیر در آثار نمایشی متعددی به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشته است.

نمایش «2424» از روز بیستم خردادماه ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران به صحنه می رود و علاقه مندان برای تهیه بلیت این اثر نمایشی می توانند به سامانه «تیوال» مراجعه کنند.

۱۶ خرداد ۱۴۰۳ ۱۲:۲۵