اخبار

نشست تخصصی "سیر تحول هنرهای قرآنی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی" در فرهنگسرای نیاوران

نشست تخصصی "سیر تحول هنرهای قرآنی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی" در فرهنگسرای نیاوران
نخستین نمایشگاه تخصصی هنرهای قرآنی «روایت باران» در راستای رویکرد پژوهشی خود، میزبان نشست تخصصی "سیر تحول هنرهای قرآنی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی" خواهد بود که با همکاری دانشگاه سوره و دانشگاه هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان و نگارخانه "ترانه باران" برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی – اسلامی "ترانه باران"؛ نخستین نمایشگاه تخصصی هنرهای قرآنی «روایت باران» این روزها در فرهنگسرای نیاوران درحال برگزاری است و  در راستای رویکرد پژوهشی، میزبان پنل ها و نشست های تخصصی با حضور اساتید دانشگاه ها و دانشجویان و هنرجویان خواهد بود.

یکی از این نشست های تخصصی روز جمعه 7 اردیبهشت ساعت 15 برگزار خواهد شد. این نشست تحت عنوان "سیر تحول هنرهای قرآنی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی" با همکاری دانشگاه سوره و دانشگاه هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان و نگارخانه "ترانه باران" با حضور دکتر سجاد محمد یارزاده  (رئیس دانشگاه هنرهای اسلامی - ایرانی استاد فرشچیان)، دکتر مهران هوشیار (دانشیار و مدیر گروه مطالعات عالی هنر دانشگاه سوره)، دکتر مهدی خانکه (استادیار و ریاست مدرسه عالی مهارتی دانشگاه هنرهای اسلامی - ایرانی استاد فرشچیان)، دکتر مهدی محمدی (استادیار و مدیر گروه هنرهای سنتی و صنایع دستی دانشگاه سوره) برگزار و دانشجویان و اساتید پیرامون این موضوع به بحث و گفتگو خواهند نشست.

 در پایان این نشست تخصصی به شرکت کنندگان در جلسه گواهی حضور از طرف دانشگاه اهدا خواهد شد .

 

نمایشگاه "روایت باران" توسط نگارخانه «ترانه باران» به عنوان نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی- اسلامی و با همکاری صندوق اعتباری هنر در فرهنگسرای نیاوران برگزار شده و بیش از 170 اثر از هنرمندان و اساتید برجسته خوشنویسی را به نمایش گذاشته است. این نمایشگاه‌ با هدف توسعه و ترویج فرهنگ و هنر ایرانی و اسلامی با محوریت قرآنی، و همچنین رشد و توسعه اقتصاد هنرهای ایرانی واسلامی و حمایت از هنرمندان فعال در عرصه آثار قرآنی برگزار شده است.

لازم به ذکر است نمایشگاه «روایت باران» تا پایان اردیبهشت ماه 1403 در فرهنگسرای نیاوران دایر است و علاقه ‌مندان می‌توانند همه روزه از ساعت 10 تا  19و روزهای تعطیل از ساعت 14 تا 19 از این نمایشگاه دیدن نمایند.

زمان برگزاری نشست تخصصی : جمعه 7 اردیبهشت ماه 1403 ساعت 15

 

۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۳:۵۴
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |