اخبار

به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح دومین هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس برگزار می شود

به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح دومین هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس برگزار می شود
انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح دومین دوره هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس را در فرهنگسرای نیاوران و شهرک سینمایی دفاع مقدس برگزار خواهد کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، در این برنامه که به مناسبت هفته دفاع مقدس و با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مصطفی صدرزاده برگزار می شود 6 اثر از فیلم های کوتاه تولید شده در این انجمن رونمایی و اکران و سه عنوان کارگاه آموزشی تخصصی با رویکرد انتقال تجربه نیز در این رویداد برگزار خواهد شد.

عصر دوشنبه سوم مهر ماه از ساعت 15 الی 18.30فیلم های کوتاه "آمبولانس" به کارگردانی "حسین محروقی" و "بشقاب پرنده "به کارگردانی "زهرا یزدان پناه" رونمایی و اکران خواهند شد و "هادی مقدم دوست" فیلمنامه نویس برجسته سینمای کشور کارگاه انتقال تجربه با موضوع "فیلمنامه نویسی در فیلم کوتاه" را در سالن خزر فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد کرد.

عصر سه شنبه چهارم مهر ماه نیز از ساعت 15 تا 18.30 فیلم های کوتاه "راعون" به کارگردانی "مسعود دهنوی" و "پیام محمد" به کارگردانی "مهدی جوادی فام" رونمایی و اکران خواهند شد و "محمدرضا شفیعی" تهیه کننده مطرح سینما و تلویزیون کشور در کارگاه انتقال تجربه این رویداد در خصوص "تهیه کنندگی فیلم کوتاه" در سالن خزر فرهنگسرای نیاوران سخنرانی خواهد کرد.

در آخرین روز این رویداد نیز روز چهارشنبه پنجم مهر ماه فیلم های کوتاه "مثل مصطفی "به کارگردانی "ابوالفضل همراه "و "هانه "به کارگردانی "میثم ملکی پور "رونمایی و اکران خواهد شدو اردوی بازدید از شهرک سینمایی دفاع مقدس و بازدید از لوکیشن های جذاب سینمایی و تلویزیونی از ساعت 8 الی 16 برگزار خواهد شد و در پایان نیز اساتید برجسته سینمای ایران سخنرانی خواهند کرد.

گفتنی است علاقمندان جهت حضور در این رویداد می توانند با شماره تلفن 09103822511تماس حاصل نمایند.

 

۳۰ شهریور ۱۴۰۲ ۱۳:۱۴
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |