اخبار

توضیح فرهنگسرای نیاوران درباره حاشیه های یک کنسرت

توضیح فرهنگسرای نیاوران درباره حاشیه های یک کنسرت
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران درباره برگزار نشدن کنسرت «مجید سالاری» در روز یکشنبه 25 تیرماه در فرهنگسرای نیاوران توضیحاتی ارائه کرد:

 

با توجه به حجم بالای فعالیتها و اجرای برنامههای مختلف هنری در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران در تیرماه ،از همان ابتدا قرار بر این بود که کنسرت آقای سالاری تنها یک شب و در دو سانس اجرا شود، منتهی با اصرار تهیه کننده این برنامه و رایزنی با گروه نمایش بلک لایت لند، اجرای آخر گروه نمایشی کنسل و یک روز مانده به شروع کنسرت، مجوزهای لازم برای تمدید یک شب دیگر به گروه داده شد. ولیکن در شب اول اجرا و با توجه به بی نظمی،عدم همکاری و تاخیر یک ساعته در شروع برنامه که منجر به اعتراض گسترده مخاطبین شدد، به تهیه کننده گروه اعلام شد این کنسرت برای روز بعد تمدید نخواهد شد.

در نهایت پس از آن، طی تماس با خواننده و سرپرست گروه «مجید سالاری» ضمن تقدیر از ایشان بابت همکاری شایسته با عوامل اجرایی فرهنگسرا، موارد و مشکلاتی که از سوی تهیه کننده رخ داده بود به اطلاع ایشان رسانده و عنوان شد تمدید کنسرت ایشان پس از ایام محرم و صفر در دستور کار قرار خواهد گرفت.

قابل به ذکر است فرهنگسرای نیاوران به عنوان یکی از شاخص ترین مجموعه های فرهنگی و هنری کشور، همواره از هنرمندان و برنامه های هنری دارای مجوز حمایت می کند.

 

۲۸ تیر ۱۴۰۲ ۰۸:۲۴
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |