اخبار

اختتامیه بخش شعر دومین عهدواره ملی چله مهدویت در شمیرانات

اختتامیه بخش شعر دومین عهدواره ملی چله مهدویت در شمیرانات
مراسم تجلیل از برگزیدگان دومین عهدواره چله مهدویت در بخش شعر روز چهارشنبه 13 اردیبهشت برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات؛ این مراسم که با حضور مجتبی ذاکریان فرماندار شمیرانات، سمیه رفیعی نماینده مجلس شورای اسلامی، عبدالرضا علی‌پناه معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، حسین قرائی مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما، امیرحسین طاهری رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی، استاد علیرضا قزوه و  سایر مدعوین در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد با ترانه سرایی پویا بیاتی، اجرای گروه تواشیح و شعرخوانی شاعران ملی و شهرستانی و همراه بود.

در این مراسم از فاطمه سلیمان‌پور رتبه دوم و میترا ملک‌محمدی رتبه سوم شعر کلاسیک، محبوبه جزی رتبه دوم و زینب رحمانی رتبه سوم شعر نو و محسن کاویانی رتبه دوم شاخه ترانه بخش شعر دومین عهدواره ملی چله مهدویت با اهدا لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل آمد.

گفتنی است جلسه داوری آثار بخش شعر عهدواره روز چهارشنبه 6 اردیبهشت با حضور اساتید شعر آقایان رضا اسماعیلی، رضا عبدالهی و کاظم جیرودی در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

شایان ذکر است شمیرانات به عنوان دبیرخانه برگزاری بخش شعر دومین عهدواره ملی چله مهدویت بود که در مجموع بیش از 700 اثر از 268 شرکت کننده از سراسر کشور به این دبیرخانه ارسال شد.

 

 

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۹:۲۳
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |