اخبار

سفر برفی وارد فرهنگسرای نیاوران شد!

سفر برفی وارد فرهنگسرای نیاوران شد!
سفر برفی قصه ی یک روز برفی در یک محله ی آشنای شهرمان را در سه اپیزود نمایش می دهد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، نمایش سفر برفی ویژه کودک و نوجوان از ۳۰  مرداد ماه تا پایان شهریور ماه  ساعت ۱۷  در سالن شماره ۲ (خزر) فرهنگسرای نیاوران بر روی صحنه می رود.            

سفر برفی که به نویسندگی فرهاد اسماعیلی و کارگردانی کبری مالمیر و فرهاد اسماعیلی است، قصه ی یک روز برفی در یک محله ی آشنای شهرمان است که در سه اپیزود به نمایش در می آید.

هر یک از ما خاطراتی از روزهای برفی داریم. از چرخش موزون و آرام قطره های برف که از آسمان بر زمین می نشینند تا سفید پوش شدن سقف و حیاط خانه ها، خیابان ها و محله های شهری که در آن زندگی می کنیم. از حرکت پاروهای رنگارنگ که کپه های برف را به این سو و آن سو می برند. سپس قد کشیدن آدم برفی ها در گوشه ای از حیاط خانه ها، کوچه ها و میدان گاه ها... آن سوتر پرواز گلوله های کوچک و بزرگ برف میان کودکان و خانواد هایشان... برف بازی، خندیدن ،سر خوردن، خیس شدن و کلی خاطره که سرما خورده اند. اما اتفاقات شیرین روزهای برفی فقط برای آدم ها نیستند بلکه قطره برف ها نیز از سفر طولانیشان از دل ابرها تا روی زمین حرف هایی دارند. پاروهای پر جنب و جوش پس از بارش اولین برف سنگین، کار و تلاش خودشان را جشن می گیرند. لحاف کرسی های رنگارنگ و گرم و گلوله های زغال نیز زندگی و دوستی های قشنگی دارند که خاطره هر سفر برفی را می سازند. 

 عوامل نمایش عبارتند از: 

بازیگران: کبری مالمیر، سید علی(پویا) یزدانجو، زهرا براز

طراح صحنه: غزل اسماعیلی

موسیقی: سمیع اسماعیلی

طراحی و ساخت عروسک: فرهاد اسماعیلی

دستیار کارگردان: زهرا براز

مدیر صحنه: هاجر(بنفشه) رسایی

علاقمندان می توانند جهت  تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه نمایند. همچنین رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مدت نمایش، ضروری است.

۲۵ اَمرداد ۱۴۰۱ ۰۷:۱۶
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |