اخبار

نمایشگاه عکس «بیکران» در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود

نمایشگاه عکس «بیکران» در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود
خلق تصویری غیر واقعی و اغراق شده از یک سوژه واقعی! در عکس های شهرزاد آذخ

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، جمعه ۲۸ مرداد ماه در گالری شماره ۲ فرهنگسرای نیاوران، نمایشگاه عکس های شهرزاد آذخ با عنوان «بیکران» به معرض نمایش در خواهد آمد.

شهرزاد آذخ متولد ۱۳۷۳ ارومیه است. وی دانش آموخته گیاه پزشکی از دانشگاه ارومیه و همچنین عکاسی از دانشگاه تهران است. آذخ که در عکاسی تئاتر، سینما و تلویزیون فعال است در کارنامه فرهنگی و هنری خود برگزاری نمایشگاه عکس «چشم شیشه ای» در سال ۱۳۹۶ و تالیف کتاب «سمفونی خاموش» در سال ۱۳۹۹، جای گرفته است. 

عکاسی آبستره و انتزاعی از مهمترین شاخصه ی نمایشگاه عکس «بیکران» است، نشان دادن و یا خلق تصویری غیر واقعی و اغراق شده از یک سوژه واقعی! این سبک قصه اى ندارد، مخاطب می تواند هرطور که بخواهد  راجع به آن فکر کند.

شهرزاد آذخ در این نمایشگاه تلاش کرده تا از این سبک برای خلق آثاری مشابه هنر نقاشى استفاده کند، هدف اصلی وی نمایش عواطف درونی بشر همچون  ترس، نفرت، عشق و هیجان عکاس است.

علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند در روزهای عادی از ساعت ۱۰ تا ۲۰ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ تا ۲۰ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند، لازم به ذکر است که این نمایشگاه تا ۴ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

۲۲ اَمرداد ۱۴۰۱ ۰۷:۲۰
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |