اخبار

نمایشگاه عکاسی معماری «روزنه» در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود

نمایشگاه عکاسی معماری «روزنه» در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود
گروه سان نمایشگاه عکس های مهشید کاریزی را با موضوع معماری برگزار می کند، در این نمایشگاه ۸۱ اثر به انتخاب امید پورآذر به معرض نمایش در خواهد آمد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، پنجشنبه ۶ مرداد ماه در گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران، گروه سان نمایشگاه عکس های مهشید کاریزی را با موضوع معماری برگزار می کند، در این نمایشگاه ۸۱ اثر به انتخاب امید پورآذر به معرض نمایش در خواهد آمد.

مهشید کاریزی متولد سال ۱۳۶۱ از  کرج است. وی تحصیلات خود را در رشته عکاسی در جهاد دانشگاهی به اتمام رساند و از سال ۱۳۹۴ به صورت متمرکز عکاسی معماری می‌کند.

در بخشی از بیانیه این نمایشگاه آمده است: مطالعه عمیق فرهنگ و جهان زیسته‌ی مندرج در سازه های معماری هر دوران، نیازمند مواجهات دیداری و همه جانبه ای از فضا و چشم اندازهای مختلف هر سازه است از اینجاست که گفتگوی عکاسی و معماری هویدا می شود و آن مساله‌ی موقعیت و منظر است. عکاسی معماری نوعی امکانِ آغاز گفتگوست، می تواند بیش از یک سند تصویری پدیدار آید و در موقعیتی، فضا را چون روزنه ای برای تخیل بگشاید.

گفتنی است گشایش این نمایشگاه ۶ مرداد ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ بوده و همچنین این نمایشگاه تا ۸ مرداد ادامه خواهد داشت و علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند در روزهای ۶و۸ مرداد از ساعت ۱۴ تا ۲۰ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.

۵ اَمرداد ۱۴۰۱ ۰۷:۵۳
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |