اخبار

برگزاری نمایشگاه آثار منتخب هنرمندان هنرهای تجسمی در فرهنگسرای نیاوران

برگزاری نمایشگاه آثار منتخب هنرمندان هنرهای تجسمی در فرهنگسرای نیاوران
آثار منتخب هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی و نیز برپایی کارگاه نقاشی به مناسبت دهه امامت و ولایت

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، همزمان با دهه امامت و ولایت، نمایشگاه آثار منتخب جمعی از هنرمندان شاخص عرصه هنرهای تجسمی کشور همراه با کارگاه نقاشی، روز جمعه ۲۴ تیرماه در گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران به معرض نمایش درآمد.

در این نمایشگاه ۵۸ اثر از هنرمندان شاخص رشته‌های نقاشی، کاریکاتور، عکاسی، طراحی پوستر، خوشنویسی، نگارگری، مجسمه‌سازی، تصویرسازی، سفال و سرامیک به نمایش درآمده که از جمله این هنرمندان می‌توان به مسعود نجابتی، محمد خزائی، مسعود زنده‌روح کرمانی، محمد صیاد، محمدرضا دوست‌محمدی، سید حمید شریفی آل هاشم، مجید ناگهی، کورش پارسانژاد، سید محمدرضا میری، پرویز حاصلی، مینا صدری، مرتضی اسدی، صابر شیخ‌رضائی و... اشاره کرد.

آثار حاضر در این نمایشگاه متعلق به موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر است که در طول سال‌های اخیر به سفارش موسسه، توسط هنرمندان مختلف عرصه هنرهای تجسمی خلق شده است.

نمایشگاه آثار منتخب هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی که به همت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر تدارک دیده شده است، همزمان با دهه امامت و ولایت از ۲۴ تا ۳۰ تیرماه در فرهنگسرای نیاوران دایر خواهد بود.

علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند در روزهای عادی از ساعت ۱۰ تا ۱۹ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ تا ۱۹ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۲
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |