اخبار

آزمایشگاه جنگلی پروفسور پوآرت در باغ فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد!

آزمایشگاه جنگلی پروفسور پوآرت در باغ فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد!
۱۰ ساعت زندگی خانوادگی به مثابه هنر در طبیعت با رویکرد روانشناسی که در آن بچه ها و خانواده با هم درگیر یک اجرای مشارکتی از ترکیب هنرهای مختلف و طبیعت گردی خواهند شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، اجرایی بر بنیان هنرهای ترکیبی، محیطی، مشارکتی، حرکتی و تجربی، توسط آزمایشگاه تماشاگران تئاتر نارنجی ـ آکومان، پنجشنبه و جمعه های هر هفته  تا پایان تیرماه در باغ فرهنگسرای نیاوران به نویسندگی و کارگردانی سجاد آقابابایی اجرا خواهد شد.

اجرای آزمایشگاه جنگلی، ۱۰ ساعت زندگی کودک و خانواده با تلفیق هنر طبیعت و روانشناسی است. شروع اجرا از خانه ی مشارکت کنندگان که خود اجرا گر اصلی می باشند آغاز شده و بعد از سپری کردن زندگی در هنر و طبیعت با رویکرد روانشناسی کاربردی با نگرش زیستِ تجربه خود از این اجرا، در خانه به پایان خواهد رسید.

ترکیبات آزمایشگاه پروفسور پوآرت شامل: نمایش، نقاشی، سفالگری، طبیعت گردی و تجربه زندگی در طبیعت، پرنده نگری و بازی های روانشناسی است، اجرای این برنامه برای ۱۵ تا ۲۰ خانواده طراحی شده که مناسب افراد ۵ تا حدود ۱۲ سال است. در این پروسه ی چند ساعتی که در قالب فضای نمایشی است، بچه ها و خانواده با هم درگیر یک اجرای مشارکتی از ترکیب هنرهای مختلف و طبیعت گردی خواهند شد. لازم به ذکر است که حضور پدر بزرگ، مادر بزرگ و بچه های زیر ۴ سال رایگان است.

گروه اجرایی آزمایشگاه جنگلی پروفسور پوآرت، این پروژه پژوهشی را پیشتر با تعدادی مخاطب مورد ارزیابی قرار داده تا اجرای رسمی آن بصورت کامل تر ارائه شود.

عوامل اجرایی این پروژه پژوهشی عبارتند از:

مجری طرح: آکومان ـ مشاوراجرایی: دکتر میرعلی رضا دریابیگی ـ تیم آزمایشگاه: نیما بیگلریان، بهاره صاحبی، فاطمه سادات حجازی، محمدرضا رحیمی، ندا کوهی، فهیمه اکبری، سارا بیستونی، کوثر السادات موسوی، مریم فهیمی، سارا پوران، فرزانه رستم زاده، ساناز آریان، الناز هاشم منیری و آرزو صدری ـ دستیار اجرا: نیلوفر خادم خصال ـ طراح پوستر: فهیمه اکبری ـ طراح لباس: بهاره صاحبی ـ عکس: کوثرالسادات موسوی ـ روانشناس آزمایشگاه: فرزانه رستم زاده

گفتنی است شروع اولین اجرای این پروژه، جمعه ۱۰ تیر ساعت ۱۰صبح در باغ فرهنگسرای نیاوران خواهد بود، علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه نموده و همچنین برای آشنایی بیشتر با شماره  ۰۹۳۶۲۴۹۴۵۸۸ تماس حاصل فرمایند.

۷ تیر ۱۴۰۱ ۰۷:۴۸
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |