اخبار

نمایشگاه گروهی حجم و نقاشی «هندسه نگار» در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود

نمایشگاه گروهی حجم و نقاشی «هندسه نگار» در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود
بازگشت به سنت در آثار هنرمندان معاصر به نیت بازآفرینی معنایی مستقل!

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، جمعه ۳ تیر ماه در گالری شماره ۲ فرهنگسرای نیاوران، نمایشگاه گروهی حجم و نقاشی «هندسه نگار» به گردآورندگی نازلی درگاهی  با ۴۹ اثر از ۲۰ هنرمند به معرض نمایش در خواهد آمد.

در این نمایشگاه شاهد آثاری هستیم که هنرمندان تلاش کرده اند با رجوع به عناصر شرقی، دغدغه مندی های اجتماعی خویش را به عنوان مسایٔلی انسانی در قالبی آشنا برای مخاطب عرضه کنند، مفاهیمی مستقل از شعر و ادبیات و مغایر با برخورد تزیینی که بن مایه هنر شرقی است.

هنرمندان حاضر در این نمایشگاه عبارتند از: مینا اسکویی، اسماعیل انوری، مریم باوکی، شهرزاد بیاتی، لیلا پورخانی، ماری جعفری، هاله حاج قاسمعلی، زهره حاجی زاهدی، مریم حیدری، یاسمن رسولی، وجیهه رحیمی، ناهید سرشکی، ترحم سلمانی، مرجان سلمانی، محمد شمس، شیما قورچیان، ندا عسگری، هیوا عسگری، سمیه علی آبادی و سودابه نجفی.

گفتنی است همزمان با اختتامیه نمایشگاه فوق در روز پنج شنبه ۹ تیرماه ساعت ۱۸، آثار هنرمندان حاضر در این رویداد توسط کیوان عسگری مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت و همه دوستداران می توانند در این جلسه تحلیلی شرکت نمایند.

علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند در روزهای عادی از ساعت ۱۰ تا ۱۹ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ تا ۱۹ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند، لازم به ذکر است که این نمایشگاه تا ۹ تیرماه ادامه خواهد داشت.

۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ۰۷:۴۰
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |