اخبار

گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی در فرهنگسرای نیاوران

گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی در فرهنگسرای نیاوران
نمایشگاه «هنر انقلاب» به میزبانی فرهنگسرای نیاوران و همزمان با سالروز شهادت سیدمرتضی آوینی و آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، همزمان با سالروز شهادت سیدمرتضی آوینی و آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی نمایشگاه «هنر انقلاب» متشکل از آثار تجسمی با موضوع انقلاب اسلامی به دبیری مسعود شجاعی طباطبایی توسط معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، بنیاد فرهنگی روایت فتح و مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر در فرهنگسرای نیاوران از روز شنبه 20 فروردین 1401 برگزار خواهد شد.

در نمایشگاه «هنر انقلاب» 50 اثر از پوسترهای دوران انقلاب، 18 اثر نقاشی، 21 اثر عکس،۳۰ اثر پوستر با موضوع هفته هنر انقلاب برگرفته از نوشته های شهید آوینی به همراه ۳ عکس در ابعاد بزرگ از میشل ستبون عکاس فرانسوی از حوادث دوران پیروزی انقلاب اسلامی به نمایش درخواهد آمد.

همچنین در بخش جنبی این نمایشگاه نیز کارگاههای آموزشی هنرهای تجسمی به همت فرهنگسرای نیاوران و با همکاری مرکز آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در تاریخ 19 و 20 فروردین از ساعت 15 الی 19 در محوطه باز فرهنگسرای نیاوران و با حضور بیش از 40 هنرمند، در رشتههای خوشنویسی، مجسمه سازی و نقاشی برگزار خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت بازدید از نمایشگاه «هنر انقلاب» از 20 تا 30 فروردین ماه  با رعایت دستورالعملهای بهداشتی در روزهای عادی از ساعت 10 الی  18  و در روزهای تعطیل از ساعت 14 تا 18 به فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.

۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ۱۸:۰۹
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |