اخبار

دوسالانه بین‌المللی «بسته‌ها»، (رویداد مستقل طراحی بسته‌بندی)

دوسالانه بین‌المللی «بسته‌ها»، (رویداد مستقل طراحی بسته‌بندی)
چهارمین نمایشگاه دوسالانه «بسته‌ها» از تاریخ ۲۹ بهمن تا 7 اسفندماه 1400 در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، چهارمین دوسالانه «بسته‌ها»، با ۹ داور بین‌المللی ، در شهریور ماه ۱۴۰۰ فراخوان خود را اعلام کرد و پس از دریافت نزدیک به ۵۰۰ اثر از ۲۱ کشور سراسر جهان، هیات داوران بین‌المللی چهارمین دوسالانه ۲۹۳ اثر از ۱۳۱ شرکت‌کننده را در فهرست راه‌یافتگان به نمایشگاه قرار دادند.

دوسالانه‌ی «بسته‌ها» یک رویداد مستقل ایرانی است که به همت وب‌سایت بسته‌ها هردوسال یکبار در فضای دیزاین و طراحی بسته‌بندی محصولات برگزار می‌شود. به این ترتیب هردوسال یک‌بار طراحان ایرانی و خارجی در کنار هم به رقابت می‌پردازند و تلاش می‌شود تا هم فرصتی برای نمایش محصولات با کیفیت بالا فراهم آید و هم اینکه با ایجاد فضای رقابتی صنعت بسته‌بندی در ایران متحول شود. این دوسالانه مانند بسیاری از رویدادهای بین المللی شامل دو بخش اهدای جوایز و نمایش آثار جشنواره است.

برای اولین‌بار در ایران همزمان با نمایش آثار دوسالانه‌،آثار برندگان بخش بسته‌بندی رویداد جهانیA’Design Award & Competition   نیز به نمایش گذاشته می شوند. این نمایشگاه نخستین رویداد بزرگ جهانی در ایران است که توسط این دوسالانه برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از 29 بهمن تا 7 اسفند در گالری شماره 1 و 2 فرهنگسرای نیاوران دایر است. علاقهمندان میتوانند جهت بازدید از نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت ۱۰ تا 18 و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ تا 18 به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |