اخبار

آقای محمدعلی کاروان از نمایشگاه سکوت طولانی دیدن کردند

آقای محمدعلی کاروان از نمایشگاه سکوت طولانی دیدن کردند
بازدید جناب آقای محمدعلی کاروان معاون سرمایه‌گذاری و اقتصاد هنر صندوق اعتباری هنر از نمایشگاه سکوت طولانی در فرهنگسرای نیاوران

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، یکی از مدیران وزارت ارشاد با حضور در نمایشگاه عکس «سکوت طولانی » مرحوم ابراهیم اصغرزاده ایفای نقش نمایشگاه گردانی توسط همسر وی را اقدامی ارزشمند و موثر توصیف کرد.

محمدعلی کاروان معاون سرمایه‌گذاری و اقتصاد هنر صندوق اعتباری هنر با حضور در فرهنگسرای نیاوران از نمایشگاه عکس «سکوت طولانی»، آثار زنده‌یاد ابراهیم اصغرزاده عکاس و مستندساز بازدید کرد. در این بازدید ابوالفضل همراه رئیس مجموعه فرهنگسرای نیاوران نیز حضور داشت.

کاروان ضمن گفتگو با نوشین خدامی همسر زنده ‌یاد ابراهیم اصغرزاده و مسئول برگزاری این نمایشگاه با ابلاغ سلام و پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن قدردانی از تلاش‌های ۲۰ ساله ایشان در راستای معرفی آثار زنده‌یاد اصغرزاده، علاقه و تلاش این هنرمند فقید برای نشان دادن چهره جنگ در دنیا را ارزشمند و قابل تقدیر دانست.

از این نمایشگاه که عواید آن برای رفع محرومیت هموطنان جنوب شرق کشور در اختیار گروه نیکوکاران ایران زمین قرار خواهد گرفت، چند اثر توسط صندوق اعتباری هنر خریداری شد.

۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۲۲
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |