اخبار

رییس موسسه فرهنگی اکو در بازدید از فرهنگسرای نیاوران گفت :

می خواهیم روحیه امید بخشی را میان مردمان کشورهای حوزه اکو تقویت کنیم

می خواهیم روحیه امید بخشی را میان مردمان کشورهای حوزه اکو تقویت کنیم
سرور بختی رییس موسسه فرهنگی اکو، عصر یکشنبه هشتم تیرماه از فرهنگسرای نیاوران بازدید کرد.

 به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران در این بازدید که با مشایعت عباد رضا اسلامی رییس فرهنگسرای نیاوران انجام شد سرور بختی از بخش های مختلف فرهنگسرای نیاوران بازدید و از ظرفیت ها و پتانسیل های مختلف آن آگاه شد.

سرور بختی در پایان این بازدید در گفتگویی، با ذکر این مطلب که در خصوص تاریخچه فرهنگسرای نیاوران و فعالیت های آن بسیار شنیده ام گفت :بسیار خوشحالم که امروز از یکی از مهم ترین مراکز فرهنگی و هنری ایران بازدید می کنم.

وی افزود: بسیار علاقمندم که با چنین مراکز فرهنگی و هنری در آینده برنامه مشترک فرهنگی و هنری برگزار کنیم.

رییس موسسه فرهنگی اکو همچنین با اشاره به شیوع بیماری کرونا در جهان ابراز داشت : در جلسه ای که امروز با ریاست فرهنگسرای نیاوران و تنی چند از کارشناسان و اصحاب اهل فن داشتیم طرح های بسیاری را به منظور گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری  مطرح کردیم . این طرح ها در غالب اجرای پروژه های ملی ، با در نظر گرفتن بیماری کرونا، بنا دارد تا روحیه امید  بخشی را میان مردمان کشورهای حوزه اکو بیش از پیش تقویت کند 

گفتنی است در این بازدید آقایان افضلی مدیر عامل بنیاد رودکی ، ایرجی عضو هیئت مدیر بنیاد رودکی،موسوی از سازمان زیبا سازی شهر تهران ، بزرگ نیا،احتشام،نظری و محمد علی رجبی اندیشمند ، نویسنده و پژوهشگر حوزهٔ فلسفه هنر حضور داشتند.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۸