اخبار

اجرای دوباره گروه راک/تلفیقی «نیوش»

اجرای دوباره گروه راک/تلفیقی «نیوش»
گروه موسیقی «نیوش» به سرپرستی و خوانندگی سروش قهرمانلو، 22 آبان در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‎رود.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران، نیوش قرار است قطعاتی از آلبوم «کینه» و «خواهم گفت!» را در کنسرت پیش رو اجرا کند.

گروه موسیقی نیوش از سال 1388 فعالیت‌های حرفه‌ای خود را آغاز کرد. این گروه تلاش می‌کند تا با ارائه بیانی نو و استفاده از ریتم‌های کمتر استفاده شده و تجربه رنگ‌بندی‌های مختلف در سازبندی ارکستر و همچنین با بکارگیری سازهای ایرانی و الکترونیک، تلفیقی میان موسیقی ایرانی با موسیقی راک ایجاد کند. «نیوش» در ساخت آثارش در کنار اشعار مولانا از شعر شاعران معاصر همچون عماد خراسانی، گروس عبدالملکیان، حافظ ایمانی، غزل آزاد و علی‌اکبر یاغی‌تبار و ... استفاده کرده است. کارهای این گروه در زیرشاخه‌های موسیقی راک از پراگرسیو تا سافت راک و تلفیقی دسته بندی می‌شود.

آرش قهرمانلو (همخوان، خطاط و سرپرست گروه)، سروش قهرمانلو (خواننده و نوازنده سه‌تار و سه‌تار افکت)، کیکاووس مختاری (رهبر ارکستر، تنظیم‌کننده، نوازنده پیانو و هارپچی و سینتی سایزر)، اعضای اصلی گروه موسیقی نیوش را تشکیل می‌دهند و دیگر سازها با نوازندگی اعضای مهمان خواهد بود. همچنین اجرای برخی قطعات با پرفورمنس همراه خواهد بود.

قطعاتی که قرار است در کنسرت نیوش اجرا شود عبارتند از: انار، ادامه بدهد، خواهم گفت، می ناب، شبزده، صدای قلب، نبض، در ابتدا کلمه بود (همنوازی قلم‌نی و هارپجی و سه‌تار الکتریک)، ع و ش و ق، هم مستیم و هم قلاش، کینه، اجبار، شهریار جان.

کنسرت «نیوش» 22 آبان ساعت 20 در سالن خلیج فارس برگزار خواهد شد. علاقمندان  می‌توانند جهت تهیه بلیت به  سایت lyft.ir  و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.

۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |