اخبار

بازگویی رویدادهای پس از رحلت پیامبر اسلام در «همسفر آفتاب»

بازگویی رویدادهای پس از رحلت پیامبر اسلام در «همسفر آفتاب»
نمایش «همسفر آفتاب، به مناسبت ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام در فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران، نمایش «همسفر آفتاب» روایتگر بخشهایی از زندگی سلمان فارسی است که سالها در جستجوی حقیقت بود و از دل آن به بازگویی وقایع پس از رحلت پیامبر میپردازد.

عوامل این نمایش عبارتند از: سیدامیرمحمد فضلی (نویسنده و کارگردان)،  علی عسگریان (دستیار کارگردان)،محمد اختیارزاده، مهدی مردان خانی (بازیگردان)، سیدهادی هاشمی (سرپرست گروه همخوان)، علی افسری (ساخت افکت و صداگذاری)، علی رئوف (طراح دکور).

همچنین دانش آموزان متوسطه یک مدرسه پیام بازیگران و همخوانان این نمایش را تشکیل میدهند.

گفتنی است نمایش «همسفر آفتاب»، پنجشنبه، جمعه و شنبه، 18، 19 و 20 بهمن ماه ساعت 16:30 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران اجرا میشود. تماشای این نمایش که با حمایت بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران به روی صحنه میرود برای تمامی علاقمندان آزاد است.

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۳۹
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

رضا طهماسبی کد ملی 0321398386 موضوع : حامیان فتنه سال ٨ ٨
۱۳۹۷/۱۱/۱۷
0
0
0

با سلام : سازمان نامشروع ومنحله مجاهدین یکی از چهار رکن فتنه سال ٨ ٨ میباشد . که به برکت حماسه ۹ دی پوزه نجس اینان به خاک مالیده شده است. در توضیح است وانشاالاه پیگیری نمایید ، که چرا وبه چه علت...به چه منظور وبا چه اهدافی... وبا کدام پشتوانه... ، منفور
هاشم یکه زارع که عنصر مرتبط واز فعالان ان سازمان نامشروع بوده است ، چگونه...و باغفلت اشکار ازسوی مسئولان وقت وکنونی وزارت صنعت، معدن ، تجارت به مدیریت عاملی شرکت ایران خودرو منسوب شده است و مع الوصف با این کوتاهی حامیان ایشان ( حامیان فتنه سال


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید