اخبار

بازدید معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه ساخت ایران

بازدید معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه ساخت ایران
سید محمد مجتبی حسینی، معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، پنج شنبه ششم دی ماه از نمایشگاه طراحی پوستر ساخت ایران بازدید کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، سید محمد مجتبی حسینی در این دیدار یکی از ویژگی های هنر ایران را رشد نسل جوان توانمند در عرصه های مختلف هنری به ویژه در عرصه ارتباطات تصویری و گرافیک دانست و افزود: تعداد زیادی از جوانان صاحب ذوق و با استعداد به عرصه فعالیت رسیده اند که دارای ایده های ناب و خلاقیت های ممتاز هستند.

 وی در ادامه اظهار داشت: نمایشگاه ساخت ایران که به همت بنیاد آفرینش های هنری نیاوران شکل گرفته نمونه ارزشمندی از آثار هنرمندان جوانیست که با علاقه نسبت به تولید داخلی و سرمایه ملی در این کارگاه شرکت کرده اند و تحت نظر و راهنمایی اساتید کارگاه آثاری را خلق کرده اند که فوق العاده زیبا و با معنا هستند.

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین گفت: فکر می کنم این نمایشگاه و آثار آن می تواند پژواک بلندتر و رساتری داشته باشد و شایسته بیشتر دیده شدن است.

وی در پایان صحبت هایش  ابراز داشت کرد: امیدوارم  این نمایشگاه به همت  بنیاد آفرینش های هنری نیاوران در نقاط مختلف کشور به نمایش در آید چرا که می شود نمایشگاه هایی از این نوع  را تسری داد و دستگاه های دیگر را هم ان شاءا... همراه کرد که چنین کارگاه هایی برای تقویت نگاه و غرور ملی بیش از پیش برگزار شود.

شایان ذکر است   نمایشگاه گروهی پوستر با عنوان "ساخت ایران" و با موضوع شعار سال ١٣٩٧، سال "حمایت از کالای ایرانی" حاصل تلاش ٢٥ طراح گرافیک حاضر در کارگاه آموزشی طراحی پوستر با مدیریت  اشکان قازانچایی است

این نمایشگاه با دو روز تمدید  تا تاریخ یکشنبه ٧ دی در گالری شماره ٢ فرهنگسرای نیاوران  برپاست.

۸ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۰۴
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |