اخبار

«دستخط» بزرگان خوشنویسی در فرهنگسرای نیاوران

«دستخط» بزرگان خوشنویسی در فرهنگسرای نیاوران
آیین گشایش نمایشگاه خوشنویسی «دستخط» دربرگیرنده آثار خوشنویسی غلامحسین امیرخانی، علی شیرازی و مجتبی ملک‎زاده ۲۳ آذر ساعت 16 در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران، در نمایشگاه خوشنویسی «دستخط» حدود ۷۰ اثر از امیرخانی، شیرازی و ملکزاده در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت. در نمایشگاه مذکور  که با مشارکت بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران و موسسه فرهنگی هنری آوای ایرانی برگزار میشود، آثاری از مجموعه شخصی استاد امیرخانی برای بازدید علاقمندان آماده شده است. همچنین کتیبههای علی شیرازی  نیز در این نمایشگاه به نمایش در میآیند. آثار شکسته نستعلیق مجتبی ملک زاده نیز با موضوعات مختلف ادبیات ایرانی و  با تذهیب پیمان پارس مهر (گلکار) بخش دیگر نمایشگاه «دستخط» را به خود اختصاص داده است. گفتنی است در این نمایشگاه از دو مرقع شکسته نستعلیق ملکزاده نیز رونمایی خواهد شد.

این رویداد آغاز تور نمایشگاهی «دستخط» می‌باشد که قرار است در شهرهای مختلف کشور در معرض دید علاقمندان قرار گیرد.

نمایشگاه «دستخط» از 23 تا ۳۰ آذر در گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران برپاست. علاقمندان میتوانند جهت بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت 10 الی 20 و در روزهای تعطیل از ساعت 14 الی 20 به گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |