اخبار

آیین گرامیداشت هفتاد و دومین سال تولد محمد موسوی در نیاوران

آیین گرامیداشت هفتاد و دومین سال تولد محمد موسوی در نیاوران
آیین گرامیداشت هفتاد و دومین سال تولد محمد موسوی، نوازنده پیشکسوت و صاحب سبک نی با عنوان «آن نایی دلداده» پنج شنبه 20 اردیبهشت ماه با حضور جمعی از چهره‎های نام آشنای موسیقی ایران و به همت بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران برگزار می‎شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران، در این برنامه قرار است تنی چند از اساتید موسیقی و دوستان محمد موسوی در خصوص سبک نوازندگی و شخصیت هنری وی سخنرانی کنند. پخش نماهنگهای مختلف و اجرای موسیقی توسط شاگردان ایشان از دیگر برنامههای این آیین میباشد.

محمد موسوی متولد 12 اردیبهشت 1325 در شهر اهواز و یکی از نوازندگان برجسته گروه استادان موسیقی ایران بود و در کنار فرامرز پایور، جلیل شهناز، علی اصغر بهاری و محمد اسماعیلی آثار ماندگاری را در موسیقی ایران به ثبت رسانده است.

وی تاکنون کارگاههای آموزشی بسیاری را در تهران و شهرستانها به منظور اعتلای شیوه نوازندگی نوازندگان جوان بر پا کرده است که آخرین آن در 22 اردیبهشت ماه سال جاری و در فرهنگسرای نیاوران با حضور جمع بسیاری از علاقمندان به موسیقی برگزار خواهد شد.

گفتنی است آیین گرامی داشت هفتاد و دومین سال تولد محمد موسوی با عنوان «آن نایی دلداده» پنج شنبه 20 اردیبهشت ماه ساعت 19 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار میشود. حضور تمامی علاقمندان در این برنامه آزاد میباشد.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |