اخبار

«رنگ بر سنگ» نمایشگاه نقاشی کودکان آسیب دیده زلزله کرمانشاه

«رنگ بر سنگ» نمایشگاه نقاشی کودکان آسیب دیده زلزله کرمانشاه
با هدف یاری رسانی به کودکان مناطق زلزله زده نمایشگاه نقاشی «رنگ بر سنگ»با مشارکت بنیاد آفرینش های هنری نیاوران جمعه 6بهمن فرهنگسرای نیاوران گشایش می‎یابد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران، در این نمایشگاه که از سوی موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران برگزار میشود 50 اثر از آثار کودکان آسیب دیده از زلزله در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت. همچنین عواید حاصل از فروش این آثار صرف  ساخت و تجهیر  مرکز جامع خدمات بهزیستی ویران شده در شهرستان ریجاب استان کرمانشاه خواهد شد.

موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران به منظور بازگرداندن نشاط اجتماعی عمومی در مناطق آسیب دیده از زلزله با تکیه بر کودکان و نوجوانان، و کمک به ترمیم زخم‌های اجتماعی حادثه نسبت به برگزاری کارگاههای آزاد نقاشی برای کودکان مناطق زلزله زده در 2 مقطع سنی ۳ تا ۶ و ۶ تا ۱۳ سال اقدام کرد. حاصل برگزاری این کارگاهها آفرینش بیش از 280 اثر هنری از سوی کودکان زلزله زده است که بخشی از این آثار در قالب نمایشگاه «رنگ بر سنگ» در معرض دید عموم قرار میگیرد.

آیین افتتاحیه این نمایشگاه روز جمعه ششم بهمن ماه  ساعت 17 در گالری شماره دو فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود

 این  نمایشگاه نقاشی تا 13 بهمن دایر می باشد .

علاقمندان میتوانند جهت بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت 10 الی 20 و در روزهای تعطیل از ساعت 14 الی 20 به گالری شماره 2 مراجعه کنند.

۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۱۰
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |