اخبار

نمایشنامه «زمستان 66» محمد یعقوبی در نیاوران

نمایشنامه «زمستان 66» محمد یعقوبی در نیاوران
نمایش «زمستان 66» نوشته محمد یعقوبی و به کارگردانی علی جعفری از اول دی در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد رفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران، «زمستان 66» روایتگر رویدادهایی است که در یک خانواده در اولین روز موشک باران تهران در اسفندماه سال۱۳۶۶رخ میدهد. موشک باران تهران مسائل و مشکلات جدیدی برای افراد خانواده بوجود میآورد که اختلافات پیشین آنها را به حاشیه میراند.

عوامل این نمایش عبارتند از: بازیگران: معصوم احمدزاده، رزمریم کاظمی، ایمان عبادیان، خشایار شمشیرگران، پریا طاهری، هیراد ترکزاده، با صدای : حامد عزیزی، مریم جلینی، طراح صحنه و نور: سالار حسینی فر، طراح لباس: سارا حجت، طراح گریم: مینا فتحیپور، طراح پوستر: ساغر رادنژاد، عکاس: رامین زمینپیما، مشاور رسانهایی: امین کردبچه، طراحی و مهندسی صدا: حسین مطمئنزاده، دستیار کارگردان: امید امیدپور، منشی صحنه: مهسا شمس، مدیر صحنه: حامد حقانی

محمد یعقوبی از نمایش‌نامه‌نویسان و کارگردان نام آشنای ایران است که این نمایشنامه را اولین بار در سال ۱۳۷۷ در جشنواره تاتر فجر به روی صحنه برد و توانست جوایز زیادی از جمله جایزه بهترین متن را از آن خود کند. از آثار برجسته او میتوان به برهان، خشکسالی و دروغ ،بازگشت و یک دقیقه سکوت اشاره کرد .

گفتنی است نمایش «زمستان 66» از 1  تا 30 دی، همه روزه به جز شنبهها و سهشنبهها ساعت 19:30 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه میرود. علاقمندان میتوانند جهت تهیه بلیت به سایت تیوال و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.

۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |