اخبار

جشنواره «فرشتگان غواص ومدافعان حرم»

جشنواره «فرشتگان غواص ومدافعان حرم»
همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ایام محرم ، نمایشگاه آثار سوخته نگاری «فرشتگان غواص و مدافعان حرم»، دوشنبه سوم مهر در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران گشایش می‎یابد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران، در راستای نیل به اهداف و منویات مقام معظم رهبری در اجرای کار فرهنگی  ونیز آرمان های انقلاب اسلامی و گرامی داشت شهدای غواص و شهدای مدافع حرم با بهره گیری از ابزار هنر،  نمایشگاه آثار سوخته نگاری هنرمندان با مشارکت بنیاد آفرینش های هنری نیاوران و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میشود.

در این نمایشگاه 40 اثر سوخته نگاری در معرض دید علاقمندان قرار میگیرد. این نمایشگاه در واقع تجلی آثار هنرمندانی از استانهای آذربایجان غربی، تهران، لرستان، اصفهان، سمنان، کرمانشاه، خراسان رضوی، مازندران و ... است که  در جشنواره «فرشتگان غواص و مدافعان حرم» شرکت کرده بودند.

هنر سوخته نگاری، از هنرهای کهن و اصیل ایرانی است که ابزار امروزی آن هویه قلمی است. ایجاد کنتراست های مختلف در طیف سوخته بسیار متنوع است که همگی با اجرای تکنیک های مختلف می باشد

گفتنی است نمایشگاه سوخته نگاری «فرشتگان غواص و مدافعان حرم» با مدیریت مرتضی نداف ، از سوم مهرماه   در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران گشایش مییابد و تا هفتم مهر ادامه دارد. علاقمندان میتوانند جهت دیدار از آثار این نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت 10 الی 20 و در روزهای تعطیل از ساعت 14 الی 20 به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۸
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |