اخبار

محمد معتمدی در آیین پایانی جشنواره شعر نیاوران می خواند

محمد معتمدی در آیین پایانی جشنواره شعر نیاوران می خواند
محمد معتمدی خواننده نام آشنای کشور سه شنبه 28 شهریور ماه با حضور در فرهنگسرای نیاوران در آیین پایانی سومین جشنواره شعر نیاوران برنامه اجرا خواهد کرد .

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران آیین پایانی سومین جشنواره شعر نیاوران ن همراه با رونمایی از سومین کتاب ویژه جشنواره با عنوان "پایتخت شعر" و نیز با یادی از افشین یدالهی ترانه سرا و از داوران دوره های پیشین جشنواره شعر نیاوران با حضور هیئت داوران و نیز جمعی از شاعران نام آشنا و علاقمندان به ادبیات در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود .

در این برنامه قرار است محمد معتمدی قطعاتی آثاری از موسیقی ایرانی  را اجرا کند

محمد معتمدی  فراگیری آواز و همچنین ساز نِی را به صورت خودآموز از سنین نوجوانی آغاز نمود. وی از سال ۱۳۷۶ شروع به فراگیری شیوه آواز طاهرزاده نزد حمیدرضا نوربخش کرد.  معتمدی  تاکنون با گروه‌های متعددی فعالیت داشته که از جمله آنها می‌توان به گروه خورشید (مجید درخشانی)، همنوازان شیدا (محمدرضا لطفی)، ارکستر ملی ایران (فرهاد فخرالدینی)، هم آوایان (حسین علیزاده) و گروه ادیب (که خود وی پایه‌گذار آن است) اشاره کرد.

گفتنی است حضور کلیه علاقمندان به شعر در آیین پایانی سومین جشنواره شعر نیاوران که در تاریخ سه شنبه ٢٨ شهریور ماه ساعت ١٧ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود آزاد است.

 

۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶