اخبار

اجرای گروه موسیقی سنتی «پایور »

اجرای گروه موسیقی سنتی «پایور »
با یادی از استاد برجسته موسیقی فرامرز پایور گروه موسیقی «پایور» به سرپرستی و آهنگسازی سعید ثابت و خوانندگی علیرضا فریدون‎پور 9 و 10 شهریور ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‎رود.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران، در این کنسرت  قطعاتی از ساختهها و تنظیمات سعید ثابت به صورت مرکبنوازی در سه گاه و افشاری با اشعاری از سعدی... اجرا خواهد شد.

 گروه موسیقی «پایور» از اوایل دهه چهل شمسی توسط اعضای ارکستر فرهنگ و هنر و به سرپرستی استاد فرامرز پایور تشکیل گردید و بیش از نیم قرن است که موسیقی فاخر ایرانی را به گوش دوستادران موسیقی اصیل ایرانی میرساند.

اعضای گروه موسیقی «پایور» عبارتند از: محمد اسماعیلی (تنبک)، سعید ثابت سرپرست و نوازنده (سنتور)، امیرحسین رضا (تار)، هومان رومی (کمانچه)، زمان خیری (نی)، آزاده شمس (قیچک)، فرهاد احمدی (تاربم)، بنفشه بختیاری (سنتور بم ) و علیرضا فریدونپور (خواننده).

گروه موسیقی «پایور» ۹ و ۱۰ شهریور ماه، ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه میرود. علاقمندان میتوانند جهت تهیه بلیط به سایت ایران کنسرت و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.

۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |