اخبار

رویداد پترنیتکچر در فرهنگسرای نیاوران

رویداد پترنیتکچر در فرهنگسرای نیاوران
برای اولین بار در ایران رویداد پترنیتکچر،کاربرد پترن در محیط های انسانی با بکارگیری تکنیک‎ها و بیان‎های گوناگون هنری جمعه 3 شهریور در گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران گشایش می‎یابد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران، در این نمایشگاه که با این سبک و سیاق برای نخستین بار در ایران اجرا میشود، آثاری از طراحان و هنرمندان در رشتههای گوناگون در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت. هنرمندان در این رویداد  با تکنیکها و بیانهای گوناگون هنری به مفهوم و کاربردهای پترن در محیطهای انسان ساخت میپردازند.

هنرمندان و  گروه های شرکت کننده درنمایشگاه پترنیتکچر عبارتند از:

استودیو آرخه، بهزاد اتابکى، داوود اسداللهوش، وحید اشراقى، پوریا بنیآدم- پانیذ فرخ سیر- امیرعلی زینتی-  آرمان نجاری، على بهمنى، پاراژن، شریفه پارسایى، محمد ترقىجاه، میر مولا ثریا، جنریتیو پترنز، آزاده حسینى، ملیحه حقیقی- ساشا آقابابایى، دل آگاه دادبه- سپهر ژند،سراى آفرینش ما(MA)، بیتا شکارى- سعیدرضا بریرى، محمد صحرانورد، نوید عظیمى، کارگاه ساخت دیجیتال [فب-لب]، مهسا کریمیزاده، بهارک کشانى، محمدرضا قربانى، مرکز نوآورى شهرى تهران، حبیبه مجدآبادى، معمارى روبوتیک تهران – تِرَم، شهاب میرزاییان- فرزاد کفایى- حسین صانعى- رضا نجفیان، رِنا دیزاین، سینا یعقوبى.

همچنین در این نمایشگاه مجموعهای از پرفورمنسها نیز اجرا میشود: پرفورمنس آرت بداههنگاری نقش، اثر میرمولا ثریا، 3 شهریور ساعت 18:00، پرفورمنس آرت تجربه آفرینش پترن، کاری از بیتا شکاری و سعیدرضا بریری و نیز پرفورمنس معماری روبوت بخشی از ورک شاپ روبوتیک به سرپرستی گروه تِرَم در طول روزهای برپایی نمایشگاه برگزار خواهد شد.

گفتنی است این رویداد که جمعه 3 شهریورماه آغاز میشود و تا جمعه 10 شهریور در فرهنگسرای نیاوران ادامه خواهد یافت. علاقمندان جهت بازدید  از این نمایشگاه میتوانند در روزهای عادی از ساعت 10 تا 21 و در روزهای تعطیل از ساعت 14 تا 21 به گالری شماره 1فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

۳۱ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |