اخبار

گروه موسیقی «پیل‎دم» به فرهنگسرای نیاوران می‎آید.

گروه موسیقی «پیل‎دم» به فرهنگسرای نیاوران می‎آید.
پرفورمنس گروه موسیقی «پیل‎دم» به سرپرستی ژوبین عسکریه، شنبه 28 مرداد‎ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‎رود.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران، اجرای گروه موسیقی«پیلدم» با رویکرد تجربههای متفاوت و گفتگوهای تازه در باب دیدن و شنیدن برگزار میشود. این گروه با نوآوری در سبک اجرای موسیقی سماع و بهرهگیری از ساز دیجیریدو به عنوان سازی که فرکانس صوتی آن بخشی از طبیعت را برای شنوندگان تداعی میکند و تلفیق آن و سازهای دیگر با آیینهای باستانی، پرفورمنس موسیقی برای صلح را به روی صحنه میبرد. در این برنامه همچنین حرکات سماع به عنوان آیین سنتی برای مخاطبان اجرا خواهد شد. 

اعضای گروه موسیقی عبارتند از: ژوبین عسکریه (سرپرست، نوازنده دیجیریدو، پرکاشن و آوا)، شادرخ گلچین معانی (دیجیریدو و آوا)،  میثم امینی (اره و پرکاشن)، ریما حسنزاده شریف (بیس گیتار)،  پوربه ترکزاده(هنگ درام و آوا)، سیاوش الهینیا(دف، رباب و دیوان)،مژگان حسینی(قانون)، علیرضا چرمچی(گیتارالکتریک)،علی بختیاری (درامز).

 شایان به ذکر است دراین شب حسن نجف با آوای اسپانیولی و وحید ایرانشاهی با نوای گیتارش، «پیلدم» را همراهی خواهند نمود.

 گروه موسیقی «پیلدم»، شنبه 28 مرداد ماه ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه میرود. علاقمندان میتوانند جهت تهیه بلیط به سایت ایران کنسرت و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.

۲۴ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |