اخبار

جشنواره شعر نیاوران میدان سنجش خوبی برای شاعران جوان است

جشنواره شعر نیاوران میدان سنجش خوبی برای شاعران جوان است
علی مراد‎خانی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در فرهنگسرای نیاوران و بازدید از دبیر‎خانه سومین جشنواره شعر نیاوران، برگزاری این جشنواره و استقبال از آن را موفقیت بزرگی برای بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران عنوان کرد .

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران در این بازدید که با مشایعت سید عباس سجادی مدیر عامل بنیاد آفرینش های هنری نیاوران همراه بود مرادخانی از نزدیک از روند چگونگی دریافت آثار ، کد گذاری و در نهایت ارسال آثار به داوران مطلع شد .

 وی در گفتگویی  با اعلام این مطلب که  در دوره سوم این جشنواره شاهد آثاری با کیفیت در زمینههای اجتماعی،سیاسی و ...  هستیم اظهار داشت :  یکی از دلایل استقبال از سومین  جشنواره سراسری شعر نیاوران   استمرار برگزاری نشست ادبی  "سهشنبههای شعر نیاوران" است، که علاقمندان را از راه دور و نزدیک به این رویداد میکشاند.

مرادخانی در ادامه گفت: بررسی و مداقه آثار شاعران جوان از سوی  بزرگان این رشته موجب رشد و پیشرفت جوانان میشود.

وی در پایان صحبت هایش خاطر نشان ساخت:حضور و شرکت در جشنوارهایی از این دست موجب شکوفایی استعداد و ذوق جوانان میشود از این رو  جشنواره شعر نیاوران را میدان خوبی برای سنجش آثار شاعران معاصر وجوان  می دانم  و  امیدوارم  که برگزاری چنین جشنوارههایی استمرار یابد.

تاکنون بیش از هفتصد نفر از شهر های مختلف کشور سه هزار اثر را تا پایان وقت اداری شنبه ۳۱ تیر ماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده اند.

گفتنی است آئین اختتامیه سومین جشنواره شعر نیاوران نیز شنبه 18 شهریور ماه مصادف با عید سعید غدیر در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

۷ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۹
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |