اخبار

«شب‌های جز» این بار در فرهنگسرای نیاوران

«شب‌های جز» این بار در فرهنگسرای نیاوران
کنسرت موسیقی با عنوان «شب‌های جز» به سرپرستی پدرام نیک‎سیرت 7 و 8 مرداد ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‎رود.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران، رویداد موسیقی «شب‌های جز» که در دو سال گذشته به همتِ سازباز در سالن آمفی‌تئاتر محک برگزار شده است این بار در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه میرود.

این برنامه همچون گذشته میزبان برخی از چهره‌های سرشناس این سبک در ایران است. سردار سرمست که از اولین هنرمندان فعال جز است با تریو خود به همراه عمید بنکدار و فرهاد لقایی در این رویداد حضور دارد و برخلاف سال گذشته بیشتر قطعاتی که اجرا خواهند کرد اورجینال و از ساخته‌های خودشان خواهد بود. همچنین گروه امیر دارابی این بار تبدیل به کوارتت شده و مجید سالاری هم به‌عنوان خواننده در بیشتر قطعات، کنار حمزه یگانه و امین طاهری حضور دارد.

این برنامه مانند سال‌های گذشته در هر سانس شامل اجرای دو گروه است و علاقه‌مندان با تهیه یک بلیت می‌توانند اجرای دو گروه را ببینند. دو اجرای دیگر از شب‌های جز امسال متعلق به دو پیانیست است: آرشید آذرین و هوشیار خیام.‌ آذرین که اواخر سال گذشته آلبوم هفت‌جان را منتشر کرده حالا با همکاری ماکان اشگواری، روزبه فدوی و امیر رفعتی روی صحنه می‌رود. همچنین هوشیار خیام هم به بداهه‌نوازی پیانو خواهد پرداخت و در قسمت‌هایی میلاد محمدی نوازنده تار با او هم‌نوازی می‌کند. خیام و محمدی به‌تازگی آلبومی بر اساس دو نوازی پیانو و تار منتشر کردند.

گفتنی است کنسرت موسیقی تلفیقی «شبهای جز» 7 و 8 مرداد ساعت 21 در فرهنگسرای نیاوران اجرا میشود. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.

۳ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |