اخبار

زمان ارسال آثار شاعران به سومین دوره جشنواره شعر نیاوران تمدید شد

زمان ارسال آثار شاعران به سومین دوره جشنواره شعر نیاوران تمدید شد
زمان ارسال آثار شاعران به سومین دوره جشنواره شعر نیاوران تا تاریخ شنبه 31 تیر ماه تمدید شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران تاکنون بیش از دو هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است .از این رو و با توجه به استقبال خوب شاعران سراسر کشور از سومین جشنواره سراسری شعر نیاوران کمیته برگزاری این جشنواره مدت زمان ارسال آثار را به مدت یک هفته و تا تاریخ 31 تیر ماه تمدید کرد تا شاعرانی که هنوز موفق به ارسال آثارشان نشده اند بتوانند در مدت زمان باقی مانده آثار  خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

گفتنی است برای شرکت کنندگان محدودیت سنی و منطقه ای وجود ندارد . قالب اشعار ارسالی به جشنواره می تواند کلاسیک، آزاد و ترانه باشد. شاعران طنزپرداز نیز می توانند اشعار خود را در قالب های یاد شده به جشنواره ارسال کنند. همچنین هر شرکت کننده می تواند علاوه بر شرکت در یکی از بخش های آزاد(فقط یک قالب)، در بخش ویژه نیز شرکت کند. موضوعات بخش ویژه نیز  شامل صلح (جهان عاری از خشونت) و محیط زیست (مهربانی با طبیعت) می باشد.

شرکت کنندگان می توانند حداقل ۳ و حداکثر ۵ اثر خود را به صورت تایپ شده در WORD به نشانی اینترنتی Adabi@fniavaran.ir و یا پرینت آثار خود را به همراه سی دی فایل Wordو مشخصات کامل به صندوق پستی ۱۹۵۴۸۵۷۴۱۳ دبیرخانه ارسال  کنند.

۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |