اخبار

کارگاه آموزش عکاسی " های لایت ها " و "ریم لایت ها "

کارگاه  آموزش عکاسی " های لایت ها " و "ریم لایت ها "
کارگاه آموزشی عکاسی " های لایت ها " و "ریم لایت ها " با حضور عکاسان، دانشجویان و علاقمندان به عکاسی دوشنبه 29 خرداد ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود .

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران دراین برنامه که در حاشیه نمایشگاه انفرادی آثار عکاسی داریوش محمدخانی با عنوان «نور زمین و آسمان ها» برگزار می شود محمد خانی در نظر دارد تا با همکاری انجمن عکاسان نگاه  به صورت نظری و عملی روش های عکاسی و تکنیک های ویژه به کار گرفته شده در خلق آثارش را در حضور شرکت کنندگان ارائه دهد.

وی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را بالا بردن سطح آگاهی هنرمندان خصوصا دانشجویان رشته عکاسی و همچنین معرفی سبک جدید " های لایت ها " و"ریم لایت ها " در عکاسی عنوان کرده است .

های لایت و ریم لایت نورهایی بسیار ضعیفی هستند که در پیش زمینه سیاه بر روی گیاهان و سوژه های متفاوت  بوجود می آیند. در این شیوه مدرن عکاسی، گیاهان و اشیاء به نور تبدیل می شوند. های لایت نور جانبی است که بر شی می تابد و ریم لایت نوری است که از منبع نوری در پشت شی قرار دارد  ایجاد می شود.

گفتنی است این برنامه از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 29 خرداد ماه در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود. حضور دراین برنامه برای کلیه علاقمندان آزاد است.

۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |