اخبار

اجرای متفاوت مانی رهنما در نیاوران

اجرای متفاوت مانی رهنما در نیاوران
مانی رهنما خواننده موسیقی پاپ با دومین کنسرت خود دراین فصل ،قصد دارد طرفدارانش را با یک اجرای متفاوت در فرهنگسرای نیاوران غافلگیر کند.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیادآفرینش های هنری نیاوران  ، مانی رهنما خواننده موسیقی پاپ پس از اجرای موفقیت آمیزی که دی ماه امسال درفرهنگسرای نیاوران داشت در پنجمین شب از آخرین ماه فصل زمستان دوباره با کنسرت "شب گل و صدا" به روی صحنه خواهد رفت.

رهنما در این برنامه که منتخبی از قطعه های پرطرفدار خود ،از جمله "پرنده " و "من و تو" را روی صحنه می برد، عنوان داشت:با توجه به استقبال خوب مخاطبان از اجرای قبلی ،می خواستم دراین اجرا شبی متفاوت برای طرفدارانم به وجود بیاورم.

وی افزود:در این اجرا همراه با پیانوی رضا تاجبخش دو نوازنده مهمان نیز خواهیم داشت همچنین صبا راد قطعاتی را بصورت دکلمه خوانی بامن همراهی  می کند.همچنینطراحی صحنه و تهیه کنندگی این اجرا نیز به عهده صبا راد می باشد.

خواننده "مرسدس" با بیان اینکه، پس ازمدتی سکوت که هرهنرمندی برای بازسازی کارهای هنری خود به آن نیازدارد، پرانرژی با سه مجموعه جدید به صحنه موسیقی کشور بازگشته گفت: یک آلبوم ازاین سه مجموعه تا آخر امسال منتشر و روانه بازارخواهم کرد و دومین آلبوم نیزازاین مجموعه تا اردیبهشت ماه سال جدید ،روانه بازار موسیقی کشور می شود ،تعدادی تک تراک نیزآخرین بخش این مجموعه را تشکیل می دهد که دراین اجرا ازآنها رونمایی می شود، همچنین درکنسرت پیش رو، یک قطعه از آلبوم جدید با حضور تنظیم کننده این قطعه برای مخاطبان اجرا می شود .

رهنما که تلاش می کند در آلبوم جدید با حفظ هویت اصلی آثار خود قطعه هایی  متفاوت با دیگر آثارش تولید کند در این خصوص افزود:این تفاوت در مواردی مانند به روز شدن آثار نیز دیده شده است.

گفتنی است کنسرت مانی رهنما 5 اسفندماه ساعت 20  درسال خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود و علاقمندان برای تهیه بلیط می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |