اخبار

پری زنگنه در فرهنگسرای نیاوران

پری زنگنه در فرهنگسرای نیاوران
پس از دو سال سکوت، کنسرت پری زنگنه ویژه بانوان، در روزهای 18 و 19 مرداد در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران، بخشی از این کنسرت به بازسازی خاطرات آهنگین اختصاص یافته است. همچنین در بخش دیگر کنسرت آثار کلاسیکی اجرا خواهد شد که آهنگسازان مطرح با توجه به جنس صدای پری زنگنه برای این خواننده ساختهاند. پری زنگنه از جمله خوانندگانی است که آهنگسازان بنامی همچون ؛ بابک بیات، فریدون شهبازیان، مجید انتظامی، تورج شعبانخانی و علیرضا افکاری با توجه به ویژگیهای منحصر به فرد صدای وی قطعاتی را خاص این هنرمند ساختهاند. در این کنسرت نازلی بخشایش، به عنوان نوازنده پیانو، پری زنگنه را همراهی میکند.

پری زنگنه فارغ‌التحصیل شاخه اپرا از هنرستان عالی موسیقی (کنسرواتوار عالی موسیقی تهران) است .از جمله فعالیتهای وی می‌توان به کار بر روی موسیقی محلی و فولکوریک ایران اشاره کرد. بازسازی علمی ترانه‌های بومی و محلی ایران و اجرای آن به سبک کلاسیک از کارهای شاخص او به شمار می‌رود.

همچنین پری زنگنه در نظر دارد به زودی مستر کلاسی ویژه بانوان در فرهنگسرای نیاوران برگزار کند.

گفتنی است کنسرت پری زنگنه ویژه بانوان، 18 و 19 مرداد ساعت 15 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد. علاقمندان میتوانند جهت تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.

۶ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |