اخبار

کنسرت گروه «کوارتت کاسته»

کنسرت گروه «کوارتت کاسته»
گروه موسیقی «کوارتت کاسته» به سرپرستی احسان صدیق 14 و 15 اردیبهشت ماه در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، گروه «کوارتت کاسته»  در اواخر سال 13۹۱ و در سیر تکاملی پروژه موسیقایی پیشین صدیق  با نام «تریو احسان صدیق» (که به انتشار آلبومی با عنوان "کاسته" انجامید) شکل گرفته است. اجرا های این گروه بر پایه عناصر گوناگونی از موسیقی جز معاصر، مینیمال، راک دهه هفتاد، موسیقی مقامی، ریتم های محلی و موسیقی کلاسیک قرار دارد، همچنین  بداهه نوازی نیز از جایگاه ویژه ای در این کنسرت و دیگر اجرا های این گروه برخوردار است. «کوارتت کاسته» تا کنون اجرا های متعدد و موفقی در کشور هایی همچون هلند، فرانسه، اطریش، مجارستان، اسلواکی، ایتالیا، ترکیه و گرجستان برگزار کرده و مورد توجه منتقدان داخلی و خارجی قرار گرفته است. این گروه در نظر دارد در این اجرا ساخته های جدیدی را برای مخاطبان اجرا کند. 

اعضای گروه موسیقی «کوارتت کاسته» عبارتند از: احسان صدیق (گیتار الکتریک)، مازیار یونسی (پیانو، آوا)، سهیل پیغمبری (کلارینت، کلارینت باس، ساکسوفن سوپرانو)، روزبه فدوی (درامز)

شایان ذکر است گروه موسیقی «کوارتت کاسته» 14 و 15 اردیبهشت در ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود. علاقمندان جهت تهیه بلیط می توانند به سایت تیوال و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |