اخبار

نمایش کودک " جنگل و جینگیل " در نیاوران

نمایش کودک " جنگل و جینگیل " در نیاوران
نمایش کودک " جنگل و جینگیل " به نویسندگی و کارگردانی علی رضا جعفری مرام از روز چهارشنبه شانزدهم فروردین ماه 1396 در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود .

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران در این نمایش پیمان کلانتری ،پارسا پولادوند ، محیا سالاری ،شهرام قاصد زاده و لیلا میر حسینی به ایفای نقش می پردازند .همچنین غزل فراهانی و مائده آتین نقش آفرینان خردسال این نمایش هستند.

خلاصه این نمایش روایت گر موجودی ناشناخته است  که به علت عدم توجه از سوی تمامی حیوانات جنگل تصمیم می گیرد تا با ایجاد ترس توجه آنها را به خود جلب کند . هدف این نمایشنامه توجه و درک  بیشتر به اطرافیان خصوصا کودکان می باشد . از سویی نیزبه کودکان آموزش می دهد چگونه می توانند با مشورت گرفتن ازدیگران مشکلاتشان را حل کنند.

عوامل نمایش کودک " جنگل و جینگیل " عبارتند از : امید جان نثار : موسیقی ، لیلا زمانی : طراح لباس ، شیلا نوروزی : طراح حرکات ، راضیه درگاهی : طراح گرافیک و سپهر رفعت پور دستیار کارگردان می باشند.

گفتنی است نمایش کودک " جنگل و جینگیل " تا اواسط  اردیبهشت ماه هر روز به غیر از شنبه ها و سه شنبه ها  ساعت 18 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران  به روی صحنه می رود . علاقمندان جهت تهیه بلیط این نمایش می توانند به سایت ایران کنسرت و یا  گیشه فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.

۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۳۳
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

محمد
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ Iran
0
0
1

درود اطلاعات ناقص ه ! رده سنی ؟ چند عکس یا فیلم کوتاهی برای معرفی نمایش ؟!


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید