اخبار

نمایشنامه خوانی "جعفر خان از فرنگ برگشته"

نمایشنامه خوانی "جعفر خان از فرنگ برگشته"
نمایشنامه خوانی "جعفر خان از فرنگ برگشته " به کارگردانی نوشا عبدالله زاده ، شنبه هفتم اسفند ساعت١٧در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنر نیاوران ، نمایشنامه "جعفر خان از فرنگ برگشته " به نویسندگی حسن مقدم  ونقش خوانی میترا خواجه‌نیا، ندا حاجی‌بابایی، پرویز حاجی‌زاده، افشین حسن‌لو، امید اصغری و سارا صفری اجرا خواهد شد.

داستان نمایش نمایشنامه خوانی "جعفر خان از فرنگ برگشته " از این قرار است که جعفرخان فرزند یکی از اعیان تهران پس از هشت سال به ایران برگشته است، مادرش مصمم است زینب دختر عمویش را به عقد وی درآورد و در ادامه ...

 نمایشنامه "جعفر خان از فرنگ برگشته " جزو آثاری است که توسط گارگردانان  بسیاری تاکنون به روی صحنه رفته که از آن میان می توان به اجرای آن  به کارگردانی  مرحوم صادق بهرامی با بازی سیروس ابراهیم زاده در دهه چهل خورشیدی اشاره کرد .

گفتنی است سلسله جلسات نمایشنامه خوانی  با نظارت سیاوش طهمورث بازیگر با سابقه تئاتر، سینما و تلویزیون در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.   

مدت اجرای این برنامه 45 دقیقه می باشد و علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیط این جلسه نمایشنامه‌خوانی به  سایت تیوال  مراجعه نمایند.

۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |