اخبار

روز فرهنگی ژاپن در نیاوران

روز فرهنگی ژاپن در نیاوران
آیین فرهنگی هنری روز فرهنگی ژاپن با همکاری سفارت ژاپن در تهران و بنیاد آفرینش های هنری نیاوران عصر یکشنبه دهم بهمن ماه در گالری اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران ، ماه فرهنگی ژاپن با همکاری موسسه "سومیتومو شوجی" که  در 67 کشور دنیا مستقر می باشد  از 27 دی ماه در تهران آغاز شده و با برگزاری برنامه های متفاوت تا 15 بهمن دنبال خواهد شد.

در همین چارچوب روز فرهنگی ژاپن از ساعت 18 در گالری اصلی فرهنگسرای نیاوران با اجرای برنامه های متنوع هنری و آیینی سنتی این کشور آغاز می شود و حضور عموم علاقمندان در این برنامه آزاد است.

روز فرهنگی ژاپن با سخنرانی هیرویاسو کوبایاشی، سفیر ژاپن در تهران آغاز خواهد شد و در ادامه با خطاطی و خوش نویسی ژاپنی ، نمایش آیینی پوشش کیمونو، مراسم چای ژاپنی و بخش های دیگر دنبال خواهد شد.

گفتنی است هفته ها و ماه های فرهنگی ژاپن در راستای معرفی فرهنگ و آیین های سنتی این کشور با همکاری موسسه "سومیتومو شوجی" توسط سفارت ژاپن در نقاط مختلف جهان برگزار می شود.

۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

فرامرز رضاخانلو
۱۳۹۵/۱۱/۰۹ Iran
5
0
0

سلام در خصوص روز فرهنگی ژاپن در جهت ارتباط و آشنایی با فرهنگ آن کشور خیلی خوب و عالی است ولی می بایست ترتیبی اتخاذ سود تا زمینه گردشگری از کشور ژاپن با هزینه کم فراهم گردد.من شخصا خیلی دوست دارم از آن کشور دیدن نمایم. انشااله فراهم گردد.ممنون 09125029587

gg
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ Iran
0
0
1

تو سایت زدید ۲۸ بهمن. در ضمن الان برنامه هفتگی هفته پیش را زدید.

nihon
۱۳۹۵/۱۱/۲۳
0
0
0

بله راجع به برنامه روز 28 ام هم لطفا اطلاع دهید که به چه صورت برگزار می شود. تشکرنام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید