اخبار

نوای سه تار الکتریک در نیاوران می پیچد

نوای سه تار الکتریک در نیاوران می پیچد
کنسرت گروه موسیقی نیوش به خوانندگی و نوازندگی سه تار الکتریک سروش قهرمانلو شنبه 16 بهمن ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود .

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های نیاوران اعضای گروه موسیقی نیوش در این برنامه قطعاتی از اولین آلبوم موسیقی خود با عنوان " کینه" را که در زمستان 94 روانه بازار کردند ، با تنظیمی  متفاوت  در کنار چند قطعه جدید برای علاقمندان به موسیقی اجرا می کنند.

گروه موسیقی نیوش  از سال 88 فعالیت های حرفه ای خود را آغاز نمود . این گروه تلاش می کند تا با ارائه بیانی نو و استفاده از ریتم های کمتر استفاده شده  و تجربه  رنگ بندی  های مختلف در سازبندی ارکستر  و همچنین با بکارگیری  ساز های ایرانی و الکترونیک تلفیقی میان موسیقی ایرانی با موسیقی راک  ایجاد کند. نیوش در ساخت آثار ش در کنار اشعار مولانا  از  شعر شاعران معاصر همچون عماد خراسانی ، گروس عبدالملکیان ،حافظ ایمانی و ...  استفاده کرده است. 

گفتنی است  آرش قهرمانلو (خطاط و سرپرست گروه) ، سروش قهرمانلو (خواننده و نوازنده سه‌تار و سه‌تار افکت) ، کیکاووس مختاری (رهبر ارکستر ، تنظیم‌کننده ، نوازنده پیانو و سینتی سایزر) ، اعضای اصلی گروه موسیقی نیوش را شکیل می‌دهند و دیگر سازها با نوازندگی اعضای میهمان اجرا خواهد شد . علاقمندان جهت تهیه بلیط  این برنامه می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |