اخبار

مانی رهنما به نیاوران آمد

مانی رهنما به نیاوران آمد
کنسرت موسیقی پاپ گروه "مانی" به خوانندگی و سرپرستی مانی رهنما ، چهارشنبه 15 دی ماه در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، «مانی رهنما» خواننده قدیمی حوزه موسیقی پاپ – کلاسیک،در جدید‌ترین اجرای خود همراه با پیانوی رضا تاجبخش ، قطعات قدیمی‌تری که بیشترین بازتاب ازکارهای وی را شامل می شده به روی صحنه خواهد برد.

مانی رهنما دراین اجرا 8قطعه ازساخته ها ی خودش به نام های تحملم کن،کجا به خنده میرسیم ،خودم و گم کردم ،یه پیانو یه گل سرخ ،زندگی مسخره ،وداع،یاد تو،آئینه وار را اجرا خواهد کرد.دراین اجرا مانی راهنما دو اثر از بابک بیات به نام پرنده و قاب عکس را نیز برای مخاطبان اجرا خواهد کرد .

اشعار این قطعات رانیزمرحوم شهین حنانه ،بابک صحرایی ،حسین علی شیری و مریم اسدی سروده اند.

مانی رهنما در سال ۱۳۷۷ آلبوم «مرسدس» و در سال ۱۳۷۸ آلبوم «فصل پرواز» به آهنگسازی بابک بیات و اشعاری از مرحوم شهین حنانه و پیام پارسا را منتشر کرد که قطعه «پرنده» از آثار شناخته شده و معروف این مجموعه است. همچنین در سال ۱۳۷۹ در آلبوم «بغض» دو قطعه را اجرا کرد.

گفتنی است این کنسرت ساعت 20 دریک سانس اجرا می شود و علاقمندان به این اجرا برای تهیه بلیط می توانند به سایت ایران کنسرت و گیشه فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.

۱۴ دی ۱۳۹۵ ۱۱:۱۵
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید