اخبار

ندای آفاق، ویژه بانوان درنیاوران

ندای آفاق، ویژه بانوان درنیاوران
کنسرت بانوان گروه «چیستا» به همراه نمایش آیینی "عاشقانه های بی کلام 3"با عنوان "ندای آفاق" ،پنج شنبه 2 دی ماه ساعت 15، در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران، گروه "چیستا" به سرپرستی میشکا سیلانی، در این اجرا قطعاتی دردستگاه شور، چهارمضراب مخالف سه گاه ، چهارمضراب وتصنیف هایی چون دوستان ،بازآمد،بگو چه بگویم و محبت  را به روی صحنه خواهد برد. همچنین مابین اجرای قطعات موسیقی،10 اجرای سلو حرکات آئینی از"عاشقانه های بی کلام 3"به بازیگری ندا قربان نژاد،اجرا خواهد شد .

سیلانی سرپرست گروه موسیقی چیستا در خصوص این اجرا گفت:این کنسرت ویژه بانوان است و گروه قطعاتی از آثار بزرگان موسیقی دستگاهی ایران چون پرویز مشکاتیان ،مهدی خالدی،جواد معروفی ،پرویز یاحقی ،فرامرز پایور و یک قطعه از ساخته های خودم  را برای مخاطبان اجرا خواهد کرد.

ندا قربان نژاد طراح، کارگردان و بازیگرحرکات نمایشی این اجرا نیز اظهار داشت:دراجرای ندای آفاق مخاطب با 10 اجرای سلو روبرو می شود که دراین اجرا روایتی از تکامل شخصیت و عاطفی دخترکی به نمایش گذاشته می شود که می خواهد عشق را بشناسد. این دخترک از شناخت خود درنهایت به عشق و جلوه هایی از وجود خداوند می رسد.اجرای این نمایش باحرکات آیینی ایرانی ملی آغاز می شود و با بخش فولکلور آذری ادامه پیدا می کند و  درنهایت به اجرای عرفانی سماع می رسد .

گروه نمایش آئینی "عاشقانه های بی کلام 3" ازسال 88 با طراحی و کارگردانی ندا قربان نژاد تشکیل شده و آخرین اجرای این گروه در سال94 در تالار وحدت برگزار شده است .

علاقمندان جهت تهیه بلیط این برنامه می توانند به سایت ایران کنسرت و گیشه فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.

۱ دی ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید