اخبار

نهمین هفت نگاه در نیاوران

نهمین هفت نگاه در نیاوران
نهمین نمایشگاه «هفت نگاه» ، فروش سال هنرهای تجسمی که توسط ۶ گالری برپا می شود، عصر پنجشنبه دوم دی ماه ۱۳۹۵در فرهنگسرای نیاوران آغاز به کار می کند.
«هفت نگاه» با مشارکت گالری های آریا، الهه، گلستان، والی، هفت ثمر و ماه مهر با هدف رونق افزایی به اقتصاد هنر و ارائه آثار هنری اصیل با قیمت های مناسب، چونان ۱۰ سال گذشته با محوریت فروش برگزار می شود.

در نهمین رویداد «هفت نگاه» از میان انبوه آثار هنری متقاضی، ۲۸۰ هنرمند منتخب شده اند که با نمایش بیش از ۳۰۰ نقاشی، نقاشی خط، مجسمه و معدودی چاپ دستی مردم را به خرید اثر هنری دعوت می کند.
در رویداد «هفت نگاه» آثاری با قیمتی بین ۳۰۰ هزار تومان تا یکصد میلیون تومان ارائه می شود و سعی آن بر این است تا اقشار مختلف مردم را به خرید آثار هنری ترغیب کند.

در میان آثار این نمایشگاه در کنار نام های جوان، چهره های شاخصی مانند پرویز کلانتری، هانیبال الخاص، مش اسماعیل، فریده لاشایی، ژازه تباتبایی، قندریز، رضا مافی، محمد علی ترقی جاه، غلامحسین نامی، علی شیرازی، بهرام دبیری، گیزلا وارگا سینایی، فرح اصولی، تاها بهبهانی، بهروز دارش، کامبیز درم بخش، ابراهیم جعفری و... به چشم می خورد.

اولین دوره رویداد «هفت نگاه» اسفند ۱۳۸۵ با حضور ۱۴۰ هنرمند در فرهنگسرای نیاوران برپا شد. نهمین «هفت نگاه» از دوم دی ماه در فرهنگسرای نیاوران آغاز به کار می کند و تا هفدهم دی ماه دایر خواهد بود.

۲۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید