اخبار

آیین اختتامیه دومین جشنواره شعر نیاوران

آیین اختتامیه دومین جشنواره شعر نیاوران
آیین اختتامیه دومین جشنواره شعر نیاوران پنج شنبه 25 آذر ماه همزمان با ایام فرخنده هفته وحدت و در آستانه میلاد با سعادت پیامبر مهربانی ها در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

 

  


به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش هنری نیاوران دومین جشنواره «شعر نیاوران» با هدف اعتلای زبان پارسی، فرهنگ اصیل آیینی و ملی، ترویج صلح و دوستی و حمایت از محیط زیست با زبان هنر و کشف استعدادهای جوان توسط بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران  در دو بخش آزاد و ویژه برگزار شده و در مراسم اختتامیه اسامی نفرات برتر و آثار برگزیده این جشنواره اعلام خواهد شد.

این آیین با حضور علی مرادخانی، معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اساتید برجسته حوزه شعر و ادبیات، پژوهشگران و دانشجویان حوزه ادبیات همچنین اعضای هیات داوران و شرکت کنندگان در جشنواره از ساعت 17:30 در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران آغاز می شود.

رونمایی از کتاب پایتخت شعر 2 گزیده اشعار دومین جشنواره شعر نیاوران و اجرای گروه موسیقی ماهیما به خوانندگی حجت اشرف زاده، از بخش های ویژه آیین اختتامیه دومین  جشنواره شعر نیاوران خواهد بود.

 پس از انتشار فراخوان دومین جشنواره شعر نیاوران به دبیری محمد سلمانی،  3830 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و پس از بررسی آثار، اسامی نفرات برتر در دو بخش آزاد و ویژه این جشنواره، در مراسم اختتامیه اعلام می‌شود.

۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید