اخبار

کنسرت موسیقی "اِمو بند" در نیاوران

کنسرت موسیقی "اِمو بند" در نیاوران
کنسرت موسیقی پاپ گروه اِمو بند(اتحاد موسیقی استوار) عصر چهارشنبه 24 آذر در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، اِمو بند یکی از جوان ترین گروه های موسیقی پاپ کشور است که به سرپرستی و خوانندگی افشین طالبی  24 آذر ماه ساعت 18 و21 در دو سانس  در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود.

گروه"اِمو بند" که ازسال 91 با انتشارتعدادی تک تراک در فضای مجازی کارخودش را آغازکرده ،مجوز اولین آلبومش را نیز با نام "آرم" از دفترموسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نموده است. آلبوم آرم بزودی ازطرف شرکت نی لبک شرقی منتشر می شود.

 این گروه که بیشتر مخاطبانشان را گروه سنی 16 تا 25 تشکیل می دهد، سعی کرده قطعاتی را مناسب با این گروه سنی اجرا کند. قطعاتی چون بیدارم ،بارون ،شک و آروم از ساخته های علیرضا الله یاری و اشعارمریم اسماعیلی در این کنسرت اجرا خواهد شد.

طالبی خواننده و پیانیست این گروه با بیان اینکه دراین اجرا گروه ،مخاطبان خود را شگفت زده خواهد کرد وبرای اولین بار قطعه "اینقدر خوبی" را برای علاقمندان اجرا می کند افزود:من ، سعید قنبرپور و میثم کمالی کوهساری با سازهای پیانو و گیتار ،همکاری خودمان را از سال 89آغازو گروه اِموبند را تشکیل داده ایم . این گروه اجراهایی را درنارنجستان شهرستان نورداشته و درحال دریافت مجوزآلبوم دوم خود ازدفتر موسیقی است که دراوایل سال 96 آن را منتشرخواهیم کرد.همچنین باید بگویم گروه ما یکی از جوان ترین گروه های پاپ است که کارخودش را با دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت رسمی آغاز کرده است.

گفتنی است علاقمندان به این اجرا برای تهیه بلیط می توانند به سایت ایران کنسرت  مراجعه نمایند.

۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید