اخبار

تمدید نمایشگاه نقاشی ومجسمه تاها بهبهانی

تمدید نمایشگاه نقاشی ومجسمه تاها بهبهانی
نمایشگاه "نیست معشوقی زِ او نزدیک تر" نقاشی ومجسمه های تاها بهبهانی با توجه به استقبال قابل توجه علاقمندان تا 5 آذر در فرهنگسرای نیاوران دایر خواهد بود.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران نمایشگاه آثار تاها بهبهانی که 14 آبان  باعنوان "نیست معشوقی زِ اونزدیک تر" در نگارخانه اصلی فرهنگسرای نیاوران گشایش یافت تا کنون با استقبال قابل توجهی از سوی علاقمندان همراه بوده و به همین دلیل تا 5 آذر برپا خواهد بود.

در این نمایشگاه 60 اثر مجسمه و 34تابلوی نقاشی ازآثار تاها بهبهانی به نمایش گذاشته شده و شامل آثار شاخص این هنرمند می باشد.

همچنین نمایشگاه عکس گروهی خاکستر شامل آثار صِله ابوطالب به همراه٨ تن از شاگردانش که در  گالری شماره دوی فرهنگسرای نیاوران برپا می باشد تا 28 آبان تمدید شده و میزبان علاقمندان خواهد بود. این نمایشگاه با ارائه 40 اثر از 9هنرمند عکاس در معرض دید عموم قرار گرفته است.

علاقمندان جهت بازدید از این دو نمایشگاه می توانند هر روز از ساعت ۱۰ الی  ۲۰ و روزهای تعطیل ازساعت ۱۴ تا ۲۰ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند. همچنین نمایشگاه آثار تاها بهبهانی روز یکشنبه 30 آبان همزمان با اربعین حسینی تعطیل خواهد بود.

۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید