اخبار

اجرای نمایشنامه صدای سوت میاد سرت را بدزد

اجرای نمایشنامه صدای سوت میاد سرت را بدزد
نمایشنامه خوانی "وقتی صدای سوت میاد سرت را بدزد" به کارگردانی مجید علم بیگی هنرپیشه تئا تر ،سینما و تلویزیون ،شنبه 22 آبان ماه ساعت 17 درسالن گوشه فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران ، اولین دوره نمایشنامه خوانی با موضوع ظنز ایرانی و  با نظارت سیاوش طهمورث بازیگر با سابقه تئاتر، سینما و تلویزیون برگزار می شود. در همین راستا دومین نمایشنامه خوانی با عنوان "وقتی صدای سوت میاد سرت را بدزد" به نویسندگی مهدی صالحیار و نقش خوانی مجید علم بیگی ،فرشاد رسولی و مریم عسگری اجرا خواهد شد .

این نمایشنامه خوانی بدون بیان زمان و مکان خاص ،سربازی را به نمایش می گذارد که  درجنگ پشت سنگر خود نشسته است، ناگهان می بیند همسرش به شانه او می زند و مژده پدر شدن را به او می دهد و ...

جلسات نمایشنامه خوانی با هدف جلب توجه مخاطب نسبت به این شاخه از هنرهای نمایشی، روزهای شنبه ساعت ١٧ درسالن گوشه فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود  و علاقمندان جهت تهیه بلیط می توانند ،به سایت تیوال وگیشه فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.بازدید کنندگان این نمایشنامه خوانی ها به عضویت کانون مخاطبان فرهنگسرای نیاوران در می آیند و با عضویت در این کانون می توانند از تخفیف ویژه بهره مند شوند و از کلیه آثار در هفته های آتی دیدن کنند.

۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید