اخبار

"زنگوله " در نیاوران می نوازد

"زنگوله " در نیاوران می نوازد
گروه موسیقی "زنگوله" به خوانندگی صادق لشگری 16 شهریور ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، گروه موسیقی  "زنگوله "  به سرپرستی و آهنگسازی سجاد تنها ، با اجرای 14 قطعه برای علاقمندان به روی صحنه خواهد رفت.

این گروه دراین کنسرت قطعاتی چون سلام سلام بچه ها  ،خونه ی ماهمیشه پر مهمونه ،سیب قرمز،بابای مهربونم ،لالایی بابا،قاصدک ،رفتیم به اردو،چک چک ،نوه و مادربزرگ ،عروسیه شاپرک اثر سجاد تنها و قطعات درمیان گل ها اثر همایون خرم ،لعل لب اثر درویش خان ، ناوک مژگان اثر علی اکبرخان شیدا ،و یک قطعه بداهه نوازی  پیش درآمد اصفهان از سجاد تنها را اجرا می کند .

کنسرت زنگوله بخشی از روش آموزش موسیقی کودک است و برای خردسال و کودک و نوجوان طراحی و برنامه ریزی شده است. قطعات این کنسرت کاملاً ایرانی است و یا بر اساس ملودی‌های ردیف دستگاهی ایران شکل گرفته و یا برخی ترانه‌های بومی در شکلی کودکانه باز سازی شده است. همچنین ویژگی گروه زنگوله تنوع ریتم و گاهی پیچیدگی در ریتم است.

گفتنی است ،گروه موسیقی "زنگوله " یک اجرا درساعت ٢١ خواهند داشت و علاقمندان برای تهیه بلیط این کنسرت می توانند از طریق سایت ایران کنسرت اقدام نمایند.

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۴:۱۴
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید