اخبار

آنسامبل" نوای صلح " در نیاوران

آنسامبل" نوای صلح " در نیاوران
کنسرت آنسامبل" نوای صلح" به سرپرستی و رهبری مهدی وجدانی ،سوم شهریورماه ساعت 21 درسالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برروی صحنه می رود.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران وجدانی رهبر ارکستر نوای صلح ضمن اشاره به نقش پوشاک ایرانی و حمایت این کنسرت در راستای تولیدات پوشاک ایرانی، اظهارداشت:یکی از مهم ترین مسائل یک کنسرت، پوشش نوازندگان است که در ایران به ویژه در کنسرت های پاپ رعایت نمی شود و شاهد پوشش ظاهری بعضا" عجیب از سوی نوازندگان هستیم که این توهین به شعور مخاطب است.به همین دلیل نوازندگان دراین کنسرت محصولاتی با طراحی و تولید ایرانی را بر تن خواهند داشت که دقت خاصی به شکل طراحی این لباس ها شده است.

وجدانی با بیان اینکه کنسرت نوای صلح ،با عنوان حس مشترک و شعار" ورود افراد بی احساس ممنوع " اجرا می شود ، افزود:9قطعه دراین کنسرت برای مخاطب اجرا خواهد شد که تعدادی از این قطعات ازآلبوم "جایی برای ابدیت" است و تعدادی از قطعات نیز برای اولین بار دراین کنسرت اجرا می شود.

وی ضمن بیان اینکه  این اجرا برپایه حس نوازنده و بداهه نوازی شکل می گیرد گفت:سامان محمد نبی و پریا کاظمی با سازویولن، مهسا لواسانی دانا با ساز تارو مهدی یوسف بیک با ویلنسل، نوازندگان این اجرا هستند و من هم با ساز پیانو گروه را همراهی خواهم کرد.

گفتنی است مهدی وجدانی آهنگساز و رهبر ارکستر تا کنون سه آلبوم با نام های «تاریکی زیبا»، «اشک هایی از بهشت» و «جاده های بارانی» را عرضه کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید اینترنتی بلیت‌های این کنسرت به سایت TIK8 مراجعه نمایند.

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱
روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید