اخبار

کنسرت "ستاره قطبی" ویژه بانوان در نیاوران

کنسرت "ستاره قطبی" ویژه بانوان در نیاوران
گروه موسیقی پاپ "ستاره قطبی" ویژه بانوان روز پنج شنبه 21 مرداد ماه یک اجرا وجمعه 22 مرداد ماه با دو اجرا،در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برروی صحنه خواهد رفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران گروه ستاره قطبی به سرپرستی بهاره ایلچی یکی از معدود گروه‌هایی است که در حوزه موسیقی پاپ بانوان فعالیت دارد.

بهاره ایلچی سرپرست گروه موسیقی ستاره قطبی درباره کنسرت پیش رو عنوان داشت:در این کنسرت قطعاتی به 5 زبان، ازپنج قاره دنیا اجرا می شود.

این نوازنده پیانو در پاسخ به این پرسش که معیار انتخاب قطعات برای اجرا در کنسرت‌های گروه ستاره قطبی چیست، گفت:اول اینکه سعی می کنیم آهنگی را انتخاب کنیم که با سلیقه مخاطب همخوانی داشته باشد ،همچنین  به متن ترانه هم دسترسی داشته باشیم.

وی  با بیان اینکه در این کنسرت 21 قطعه برای اجرا داریم اظهار داشت:قطعات پلاریس اثر آرمان مهربان ،گل نسا ،دلخوشی از امید حجت ،آروم آروم ازساخته های امید حاجیلی که برای گروه ستاره قطبی ساخته است ،گل و موج ،باورکن اثر فرخ اعتمادی ،گنجیشکک ازایران ،قطعه گلابتون اثر آذری ،قطعه  سنگام ،شعله ،دشمن از هند و دو قطعه فرانسوی وسه قطعه انگلیسی برای مخاطب اجرا می شود.

وی افزود:سه قطعه فولکلور و محلی کردی ،لری نیز در این کنسرت اجرا خواهد شد، همچنین  دراین اجرا مهشید مولایی ،رانیا مالک ،نیلوفر زبرجد،پریسا پیرزاده ،پریسا دلفانی ،بهنوش بختیاری ،شقایق طهما سبی ،نگین تهرانی ،الهام اکبری و کیانا کرمانیان گروه را همراهی می کنند.

 گفتنی است کنسرت گروه "ستاره قطبی" در روز 21 مرداد ساعت 16و روز22 در دو سانس ساعت 14:30 وساعت  17 برگزار می شود. علاقهمندان می‌توانند برای خرید اینترنتی بلیت‌های این کنسرت به سایت ایران‌کنسرت مراجعه کنند.

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید