اخبار

رونمایی از32 عنوان کتاب ادبی دو زبانه

رونمایی از32 عنوان کتاب ادبی دو زبانه
رونمایی از 32 عنوان کتاب دو زبانه ادبیات فارسی ،با همکاری موسسه اکو ، بنیاد آفرینش های هنری نیاوران و انجمن شاعران ایران روز چهارشنبه 23 تیرماه درسالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران در راستای توسعه تعاملات فرهنگی خصوصا در حوزه منطقه اکو  ، موسسه فرهنگی منطقه ای اکو در تهران با همکاری انجمن شاعران ایران اقدام به ترجمه و چاپ 32 عنوان کتاب در حوزه  ادبیات ایران به زبان های فارسی و انگلیسی نموده است.

بر همین اساس با همکاری بنیاد آفرینش های هنری نیاوران آیین رونمایی از این آثار فرهنگی در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود. این برنامه با سخنرانی پروفسور افتخار حسین عارف رییس موسسه فرهنگی اکو، سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ،احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر،شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ،سید محمود دعایی سرپرست موسسه اطلاعات همچنین برخی از سفرا و نمایندگان کشورهای منطقه همراه با  جمعی ازشاعران و هنرمندان عرصه موسیقی برگزار می شود و از 18 مترجم و همچنین فاطمه راکعی مدیر این پروژه تقدیر به عمل خواهد آمد.

همچنین  در این برنامه ، موسیقی ملل به  زبان های اردو ،دری ، فارسی و تاجیک برای مخاطبان اجرا خواهد شد.

گفتنی است آیین رونمایی از 32 عنوان کتاب دو زبانه ادبیات فارسی روز چهارشنبه 23 تیرماه ساعت 15 درسالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود و شرکت در این برنامه برای عموم علاقمندان آزاد است.

۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید